Results 1 to 10 of 10

Fog Click Detector

Sevgili Baylar,

Garenada tutunamadığım için uzun suredir aranızda bulunamıyordum. Forumda gezerken artık bir değişim olduğunu görmüş bulunmaktayım.

Fog Click Detector kullanan ve emek eden hostlara bu tevecchühlerinden dolayı şahsım ve garenadaki diğer beyefendiler adına teşşekkür ediyorum.

Sayenizde artık bende tekrar aranızda hilesiz, acemisiz ve seviyeli oyunlara mazhar olacağım inşaallah.

Ekleme :

Konuya yazan beyefendilerin de berlittigi uzere yaptigim arastirmada maalesef bu yontem yanilgilara yol acabiliyormus, %100 calismadigini belirtelim ve masumlarin ahini almamaya dikkat edelim. 99 kisiyi hak ile banlayacagimizi dusunerek bir masumun ahini almayalim, Allah sizleri dogru yoldan ayirmasin, iftira etmenize vesile olmayacak kaderler nasip etsin.

Isimleri arastirdim baylar ozellikle nick belirtecegim emeklerinden dolayi;

wrongher - ProfAxEs - Sgt.17rag - TrArcher

Saygılar & Sevgiler ,
    Wajam
    Last edited by Wajam; 11-20-2012 at 05:41 AM. Reason: EKLEME :

http://fairplay.garena.com/showthrea...click-detector

burayı okumanı öneririm hemde çok öneririm.

There is something called "Delay Fog Click" , for example if your opponent was on lane, and someone clicked him and your opponent moves directly into fog, the program will detect is as a fog click, but It's actually not.
    So make sure you understand the delay fog click process.

I suggest you use Dota Replay manager for Detect maphackers

Visit :
    Report Maphacker [Full Version EN ] with Dota Replay manager

Best regards.
    به حباب نگران لب یک رود قسم ،
    و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،
    غصه هم می گذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ...

Quote Originally Posted by DarkStaff View Post
    There is something called "Delay Fog Click" , for example if your opponent was on lane, and someone clicked him and your opponent moves directly into fog, the program will detect is as a fog click, but It's actually not.
    So make sure you understand the delay fog click process.

I suggest you use Dota Replay manager for Detect maphackers

Visit :
    Report Maphacker [Full Version EN ] with Dota Replay manager

Best regards.
    good job , and fog click detector is working like maphack type . need to pass garena protection

Quote Originally Posted by Wajam View Post
    Sevgili Baylar,

Garenada tutunamadığım için uzun suredir aranızda bulunamıyordum. Forumda gezerken artık bir değişim olduğunu görmüş bulunmaktayım.

Fog Click Detector kullanan ve emek eden hostlara bu tevecchühlerinden dolayı şahsım ve garenadaki diğer beyefendiler adına teşşekkür ediyorum.

Sayenizde artık bende tekrar aranızda hilesiz, acemisiz ve seviyeli oyunlara mazhar olacağım inşaallah.

Saygılar & Sevgiler ,
    Wajam
    Bazen bulamıyor çalışmıyor yani

ID Yahoo : HIM@Rogers.com
    ID Raidcall : Mastorina
    ID RC : 5525402
    Name : Persian

ѕσяσσѕн мєтαℓ

Baylar,

Yanitlarinizi dikkat ile okudum ve " Ekleme : " olarak konu mesajina ekledim. Tekrardan emegi gecen arkadaslara tesekkur eder en yakin zamanda yuzlerinin gulmesini dilerim. Pek muhakkak ki onlar dogru olmaya niyet etmis insanlardir hatalarini Rabb'im affetsin. Amin.

aslında kardeşim senle özel bir konuşma yapmak istedim fakat baska bir hesabın olduğuna dair duyumlar aldıktan sonra bundan vazgeçtim.

diyeceğim forum üzerinde de olsa her ak sakallıyı dede sanmamalısın ALL UNBAN projesinden önceki konulara bakarsak spoofer maphack gibi yetenekleri barındıran arkadaşlarımız var ve hala daha yönetimle ugrasmakta.

sana önerim kim oldugunu açığa cıkarmadan önce bu tavırları bırakman.

lütfen gordonoz har hangi bir hacker rapor edin.

http://fairplay.garena.com/forumdisplay.php?95-TR-Abusers-Requests

Lütfen okuyun : Nasil mh rapor verilir?

Teşekkür ederim

Close.
    به حباب نگران لب یک رود قسم ،
    و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،
    غصه هم می گذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ...

I'M God I'M Live For Ever