anasını siktigimin gm ler bugun nasılsınız anneleriniz nasıl bacılarınız nasıl amını yolunu yordamını esiktekini besiktekini kundaktakini ve sayamadıgım hepsini aksam aksam sikiyorum .
sevgili wronger ananı dün iyi siktim zoruna gitti forumdan da silmissin be anasını siktiklerim siz silin ben yazacam her gün her saniye analarınızı sikecem beni kindarlıgımla tanır herkez bu arada eski teamspeak takımımı topluyorum anti-wronger anti-nooboftheturkey anti-jfa kısaca o clanda olan herkese saldırılarda bulunucam bunu acık acık söylüyorum buldugum ı-ban numaralarınızla ekran kartlarınıza ve kasalara ve cesitli pc aksesuarlarınıza ayrıca net hızı düsürme veya kesinti gibi saldırılarım olacaktır bu baslangıc simdilik her gecen gün öfkem artıyor beni takip ediyorsanız takımımı toparladıgımda bana atılan haksız banın arkadas kayırmanın ve her seyin sonuclarına katlanmaya hazır olun cünkü tam kadro garena türk odalarına saldırılarım olacaktır varsa önlem alabilecek erkek buyursun simdi diceksiniz bilisim suclarına verip dava acarız sabit ıp kullanacak kadar moron deiliz onun icin ben burada her gün her saniye analarınızı sikecem siz okucaksınız iciniz gidecek bi sik yapamicaksınız ama bu beni tatmin etmiyor tabi analarınızın kartlasmıs amını siksem ne olcak yarrama yazak amına koduklarım
evet su andan itibaren gencler SinfulArmy (GünahkarOrdu) hack team la karsı karsıyasınız her gecen gün farklı saldırılarım olacak normal üyelere saldırım olmicaktır sadece jfa clanındaki anası güzellere saldırılarım olacaktır . tabi zaman gectikce öfkem artıyor oyuna toplu ping etkinlikleri ve cesitli saldırılarımlada oyunu kısa süreli kapanmalara sebep verebilirim hakkı gecen herkez helal etsin tabi konu buralara gidecek olursa sayet ve arkadaslar bu anti-jfa ekibime katılım mevcuttur bu anasını siktiklerimi ben burda barındırmam istiyorumki adaletli birisi gelsin adam gibi yönetsin suclu oldukmu ban atsın eyw deriz kardesim mesele bana atılan ban deil saten mesele bu anasını siktiklerimin garenayı ele gecirmesi okuyan herkese tesekkürler
http://www.facebook.com/Badyguard01 anti-jfa katılım icin ekleyin arkadaslar bu faceyi fazla kullanmıyorum anti-jfa gurubunu burada toplamayı düsünüyorum bundan sonra herkez ayagını denk alacak veya anasına prezervatif alacak !